Kombi Servisi

Balıkesir Kombi Klima firması olarak Balıkesir Kombi Servisi ve Balıkesir kombi teknik servisi hizmeti veriyoruz. Kombi servisi Balıkesir ve tüm ilçelerini kapsamakta ve marka ayrımı yapmaksızın her türlü Balıkesir kombi bakım ve tamir hizmetleri verilmektedir.

Kombi Bakım

Balıkesir Kombi Servisi hizmetimiz kapsamında kombi bakımı, petek temizliği ve tesisat temizliği yapıyoruz. Kalorifer petek temizliği özel cihazlarla yapılmaktadır. Yılda bir kez mutlaka kombi bakımı yaptırılması ve makul bir fiyata gerçekleştiriyoruz.

Kombi Arıza

Balıkesir Kombi Klima firması olarak deneyimli uzman ekipler ile kombi arıza, kombi arıza tespiti, kombi arıza tamiri hizmeti veriyoruz. Uzman personelimiz son teknoloji cihazlarımızla arızayı yerinde tespit ederek kırmadan dökmeden, mutfağınızı dağıtmadan arızayı yerinde gidermektedir.

Kombi Tamiri

Balıkesir kombi servisi hizmetimiz tüm Balıkesir'i kapsamaktadır. Sahasında uzman Balıkesir kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 Balıkesir kombi servisi olarak hizmet verilmektedir. Kombi servisi Balıkesir Atlas Teknik uzmanlık alanlarından biri olup kombi servis işinde yılların deneyimine sahibiz.

Tesisat Temizliği

Kombi kalorifer tesisatı yılda en az bir defa tamir ve bakım yapılması gerekmektedir. Çünkü kalorifer tesisatının içerisinde tortular birikmekte ve ısıtmayı azaltmaktadır. Balıkesir kombi servisi uzmanlarımız Balıkesir kombi tesisat temizliğini özel cihaz ve kimyasallar yardımıyla yapmaktadır.

Petek Temizliği

Balıkesir kombi servisi uzman kombi teknik servis gece gündüz 7/24 Balıkesir petek temizliği hizmeti vermektedir. Kalorifer petek temizliği Balıkesir Eren Teknik uzmanlık alanlarından biri olup Balıkesir kombi servisi olarak kalorifer petek temizliği işinde yıllar içerisinde binlerce uygulama yaparak ciddi tecrübe kazanmıştır.

Klima Servisi

Balıkesir klima servisi uzman klima teknik servis personeli 7/24 Balıkesir halkına klima bakım, onarım arıza ve tamir hizmeti vermektedir. Klimanızı yaz veya kış kullanıyorsanız mutlaka bakımını yaptırın. Balıkesir servisi olarak klimanızı gerekli olduğu takdirde servisimize götürerek özel kimyasallar yardımıyla ilk günkü gibi tertemiz yapıyor ve tekrar yerine takıyoruz.

Klima Montaj

Balıkesir e-Servis olarak klima montaj hizmeti de veriyoruz. Klimanızın eski yerinden gazını kaybetmeden ve herhangi bir parçasına zarar vermeden sökülmesi ve yeni yerine dikkatli bir şekilde monte edilmesi Balıkesir klima servis işinde yılların deneyimine sahip deneyimli ustalar tarafından yapılmaktadır.

Klima Arıza

Balıkesir klima servisi uzmanları klimanız arıza vermeden zamanında bakım yaptırmanızı önerse de çoğu kişi ne yazık ki arıza olmadan buna pek yanaşmaz ya da aklına gelmez. Klima arızası genelde dış ünitede olmakla birlikte iç ünitede de olabilmektedir. Elektrik ve elektronik ustalarımız her türlü klima arızasının üstesinden gelmektedir.